• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України з Днем захисника України
  опубліковано 14 жовтня 2016 року о 10:00

  Дорогі українці!

  Сердечно вітаю захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

  Упродовж історії 14 жовтня завжди було днем української військової звитяги, що символізує нерозривний зв'язок усіх поколінь захисників України  ̶ воїнів княжої доби, козацьких часів, років боротьби за незалежність України у ХХ столітті та нинішніх захисників Батьківщини.

  Чимало захисників України перебувають на передовій у зоні проведення антитерористичної операції або нещодавно з неї повернулися. Від них залежить безпека нашого суспільства, територіальна цілісність країни. Наші воїни взяли до рук зброю не для захоплення чужих земель, а для захисту нашої Батьківщини від ворога. Вони забезпечують найцінніше – незалежність нашої держави і мирне дитинство наших дітей.

  Про героїзм безстрашних українських бійців уже ходять легенди і вони відомі в усьому світі. Велика шана всім нашим захисникам, щира людська вдячність за патріотизм, мужність та самовіддану любов до Батьківщини. Україна завжди пишатиметься своїми воїнами!

  Обов’язок Уряду – дбати про надійний тил наших воїнів: впроваджувати ключові структурні реформи, такі як децентралізація, енергетична незалежність, боротьба з корупцією, правова реформа, розвиток економіки, промисловості, освіти, культури, науки, системи охорони здоров’я. Щоб успішна та європейська Україна, про яку ми разом мріємо і яку зі зброєю в руках відстоюють наші захисники, – стала реальністю.

  Бажаю всім захисникам і їх родинам міцного здоров’я, добра, злагоди, благополуччя, успіхів та непохитної віри в нашу перемогу!

  Слава Україні!

  З повагою

   

  Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН