• In English
 • Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня ветерана
  опубліковано 01 жовтня 2016 року о 09:00

  Шановні ветерани!

   

  Як вияв глибокої поваги суспільства до людей старшого покоління 1-го жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні святкується також День ветерана.

  Від імені Уряду прийміть мої щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ви підняли з руїн міста й села, відбудували інфраструктуру, фабрики і заводи, відродили господарський потенціал держави.

  Ваша самовіддана праця, мудрі поради, підкріплені життєвим досвідом, сила і стійкість духу, мужність і відданість рідній країні завжди були і залишаються надійним орієнтиром для молодого покоління, яке сьогодні розбудовує незалежну державу.

  Наші воїни, захищаючи українську незалежність та європейський вибір українського суспільства, беруть приклад із ветеранів старших поколінь. Героїчні подвиги ‒ звільнення Слов’янська та Краматорська, захист Маріуполя, запеклі бої у Донецькому і Луганському аеропортах ‒ це справа Ваших онуків та правнуків, Ваша школа і традиції військової звитяги.

  Ваш приклад надихає нас на нові звершення в ім’я розквіту України.

  Наш обов’язок підтримувати Вас, всебічно захищати права, соціальні та економічні інтереси і робити все, щоб мати право називатися Вашими гідними спадкоємцями.

  Сердечно бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, довгих років життя, щастя, миру, достатку і пошани!

   

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                         Володимир ГРОЙСМАН