• In English
 • Ігор Жданов: "Спільна олімпійська перемога" - початок чудової традиції привітання призерів Олімпіади подарунками від соціально відповідального бізнесу
  опубліковано 11 вересня 2016 року о 16:02

  Спортсмени-олімпійці, переможці та призери ХХХІ Олімпійських Ігор, отримали цінні подарунки в рамках громадської кампанії, ініційованої Міністерством молоді та спорту України.

  Урочисте завершення акції, вручення подарунків та безпрограшна лотерея відбулись 10 вересня, під час святкування Дня фізичної культури і спорту.

  «Громадська кампанія "Спільна олімпійська перемога" дала старт чудовій традиції. Завдяки ініціативі Міністерства молоді та спорту, переможці та призери Олімпійських ігор у Ріо отримали цінні подарунки від соціально-відповідального бізнесу.

  Метою кампанії було створення додаткових стимулів для успішного виступу наших олімпійців та гідного представлення України на Олімпіаді. Зокрема, утворився позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стали переможцями та призерами літніх Олімпійських ігор - 2016.

  Спортсмени отримали подарунки від меценатів та партнерів акції. Інформаційні партнери – 5 канал та ICTV.

  Кожен з призерів Олімпіади в Ріо отримав гарантовані призи: рюкзак та спортивний одяг, подарункові набори та грошові сертифікати, комплекти побутової техніки.  

  Олімпійські чемпіони отримали спеціальні призи: Юрій Чебан - сертифікат на квартиру, Олег Верняєв - автомобіль.

  Під час безпрограшної лотереї, срібні та бронзові призери Олімпіади отримали свої гарантовані призи від спонсорів і меценатів акції – мобільні телефони, путівки, платинову картку, телевізор, встановлення системи кондиціювання, річний курс вивчення англійської мови тощо.

  Олег Верняєв та Ольга Харлан від імені спортсменів подякували Ігорю Жданову та учасникам акції: «Хочеться сказати величезне дякую Ігореві Олександровичу за те, що провів для нас таку акцію та залучив меценатів. Ми отримали багато приємних подарунків. Для нас дійсно дуже важлива увага до наших досягнень, нашої роботи, яку ми робимо для України».

  Міністр Ігор Жданов привітав всіх спонсорів та учасників «Спільної олімпійської перемоги», та вручив подяки Міністерства молоді та спорту: «Наша щира вдячність всім, меценатам, співорганізаторам. Сьогодні ми разом продемонстрували гідний приклад вшанування спортивних героїв України та створення позабюджетних стимулів для наших олімпійців».