• In English
 • Володимир Гройсман: За 2 роки реформа з децентралізації дозволила громадам, селам, селищам, містам відчувати себе справжніми господарями
  опубліковано 23 серпня 2016 року о 15:40

  Реформа з децентралізації влади в Україні дозволила місцевій владі отримати нові ресурси та можливості для самостійного вирішення нагальних проблем. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у вівторок, 23 серпня.

  Володимир Гройсман нагадав, що особисто опікувався реформою з децентралізації від початку роботи у Уряді два роки тому.

  «Пройшовши два роки, ми розуміємо, що ми зробили низку серйозних кроків, які дозволяють сьогодні громадам, селам, селищам, містам відчувати себе справжніми господарями, отримувати нові ресурси, нові можливості, отримувати можливості не просто говорити про проблеми, а їх уже вирішувати", - зазначив Прем’єр-міністр.

  Приклад реформи з децентралізації має надихати на продовження змін у країні, що мають відчути люди, переконаний Володимир Гройсман.

  «Якщо ми будемо просто говорити про реформи, а люди не будуть відчувати змін, це буде означати, що ми йдемо не тим шляхом. Нам потрібно сьогодні все робити для того, щоб стверджувати оце відчуття людей, що вони є справжніми господарями на своїй землі», – наголосив він.