• In English
 • Павло Розенко: Один із варіантів удосконалення системи субсидій - монетизація зекономлених коштів
  опубліковано 05 серпня 2016 року о 09:36

  Як однин із варіантів удосконалення системи субсидій, Уряд розглядає можливість монетизації економії субсидії. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

  «Субсидія має абсолютно цільове спрямування – це розрахунок за газ і житлово-комунальні послуги. І ми повинні бути впевнені, що кошти будуть саме на це використані. На жаль, через повну монетизацію субсидій ми цього досягнути на 100% не зможемо», - пояснив він.

  «Як один з варіантів удосконалення системи субсидій, і я думаю, що він буде запроваджений, - це буде монетизація економії субсидії. Коли людина зекономить на споживанні газу, електроенергії і в кінці опалювального сезону виникне позитивна дельта, ми працюємо над тим, щоб ця позитивна дельта була монетизована», - зазначив Павло Розенко.

  Він також зауважив, що в минулому році середній розмір субсидій становив 1400 гривень. «Минулого року середній розмір субсидій був приблизно 1400 гривень. Це означає, що кожна сім'я, яка отримує субсидію, в середньому отримувала щомісяця 1400 гривень в якості компенсації ціни на газ».