• In English
  • Олександр Саєнко: З 15 серпня Уряд повністю переходить на електронний документообіг з центральними органами виконавчої влади
    опубліковано 21 липня 2016 року о 18:05

    З 15 серпня Уряд повністю переходить на електронний документообіг з центральними органами виконавчої влади. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко на форумі, присвяченому 100 дням Уряду.

    «Система електронного документообігу вже давно впроваджена в органах влади і нині до неї підключено 74 центральних органи виконавчої влади. На даний час Секретаріат Кабінету Міністрів приймає документи як в електронній, так і в паперовій формі. Але з 15 серпня ми переходимо на виключно електронний документообіг. Це дозволить зменшити кількість паперових документів, підвищить ефективність роботи апарату Уряду, сприятиме пришвидшенню розгляду питань», - зазначив Міністр.

    Також Олександр Саєнко повідомив, що робоча група зараз напрацьовує зміни до регламенту Кабінету Міністрів з метою підвищення ефективності проходження урядових рішень. Зміни будуть винесені на затвердження Уряду на наступному тижні.