• In English
 • Арсеній Яценюк прийняв Посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бгарті
  опубліковано 17 березня 2016 року о 18:47

  У четвер, 17 березня, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бгарті.

  Під час розмови йшлося про основні завдання на порядку денному українсько-індійського співробітництва у політичній, економічній, гуманітарній сферах.

  Прем'єр-міністр України наголосив на істотному потенціалі, який досі не розкритий у взаєминах між Україною та Індією. Розвиток партнерства становить для нашої держави істотний інтерес, підкреслив він. Арсеній Яценюк наголосив, що українсько-індійські відносини потребують нового серйозного імпульсу, і Уряд України глибоко зацікавлений в пожвавленні двостороннього співробітництва в усіх сферах.

   Саме задля розвитку двосторонніх відносин у ході бесіди йшлося про організацію у близькій перспективі інвестиційного форуму Україна - Індія, який міг би стати каталізатором ділових контактів обох держав.

  Окреслюючи першочергові заходи, які, на думку Посла Індії, здатні активізувати двохстороннє співробітництво, Манодж Кумар Бгарті наголосив на особливій важливості активного діалогу з Україною: «У 15-річній перспективі погляньте на Індію як на джерело значних переваг, які можуть становити безумовний інтерес для української економіки, підприємницьких кіл і водночас для всього українського суспільства».

  У ході зустрічі порушувалося питання про підготовку до засідання міжурядової українсько-індійської комісії з торговельного, економічного, наукового, технічного, промислового і культурного співробітництва, проведення якої заплановано у цьому році.

  Окремо під час бесіди йшлося про можливість гуманітарних обмінів та розвитку освітніх проектів між країнами.