• In English
 • Заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін провів зустріч з консулом Угорщини в м. Ужгород Ласло Віда
  опубліковано 22 липня 2015 року о 17:54

  У рамках робочої поїздки до Закарпаття заступник Міністра екології та природних ресурсів України Сергій Курикін зустрівся  з консулом генерального консульства Угорщинив місті Ужгород  паном Ласло Віда, метою якої було посилення співпраці між Україною і Угорською Республікою у сфері охорони навколишнього природного середовища.

  Під час зустрічі було обговорено питання налагодження співробітництвазі створення транскордонної природоохоронної території в басейні р. Тиса (біосферного резервату та/або водно-болотного угіддя міжнародного значення); визначення партнерів з Угорської сторони для співпраці з національними природними парками України; можливості підготовки спільної українсько-угорської пропозиції щодо збереження та збалансованого використання природних ресурсів в межах природоохоронних територій, у тому числі об’єктів Смарагдової мережі та НАТУРИ 2000 для фінансування з коштів ЄС.

  За результатами зустрічі домовилися вжити спільних заходів з питання обміну досвіду між фахівцями у сфері створення і управління природоохоронними територіями, створити відповідну міжміністерську робочу групу та підготувати план спільних заходів у цьому напрямку співпраці.

  Сергій Курикін наголосивУ контексті двосторонньої українсько-угорської співпраці на сьогодні існує багато невикористаних можливостей. З ініціативи Мінприроди України сьогодні ми домовилися про шляхи інтенсифікації двостороннього співробітництва в напрямку охорони природи та збалансованого її використання, що сприятиме соціально-економічному розвитку Закарпаття».