• In English
 • Арсеній Яценюк дав три дні на вирішення питання допомоги постраждалим від дій терористів у Маріуполі та Краматорську
  опубліковано 21 травня 2015 року о 12:00

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив на неприпустимості тривалої тяганини у вирішенні нагальних проблем постраждалих від обстрілів терористів у Маріуполі та Краматорську.

  Він доручив у триденний термін виконати завдання, визначені розпорядженнями Уряду від 28 січня та від 12 лютого 2015 р. про виділення з резервного фонду коштів для допомоги постраждалим внаслідок подій 24 січня в Маріуполі та 10 лютого в Краматорську.

  Відповідне доручення Глава Уряду дав Міністру охорони здоров’я Олександру Квіташвілі, Міністру соціальної політики України Павлу Розенку, Міністру економічного розвитку і торгівлі України Айварасу Абромавічусу, Віце-прем'єр-міністру - Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадію Зубку, Міністру фінансів України Наталії Яресько, а також Голові Донецької обласної державної адміністрації Олександрові Кіхтенку.

  Нагадаємо, Уряд виділив Донецькій облдержадміністрації 10 млн. гривень для здійснення заходів, пов’язаних з ліквідацією наслідків подій 24 січня 2015 року в Маріуполі, та наданням допомоги постраждалим і сім’ям загиблих. 5 млн. гривень Кабінет Міністрів виділив на забезпечення відповідних заходів у Краматорську.