• In English
 • Держенергоефективності посилить співпрацю з Посольством Франції із залучення інвесторів у сферу енергоефективності та енергозбереження
  опубліковано 18 березня 2015 року о 09:18

  Представники французького посольства вважають енергоефективність пріоритетним напрямком співпраці України та Франції. Цьому питанню була присвячена зустріч Голови Держенергоефективності Сергія Савчука з представниками Посольства Франції в Україні.

  Під час зустрічі було зазначено, що Агентство посилить співпрацю з Посольством Франції в Україні в частині залучення французьких інвесторів та виробників енергоефективного обладнання, матеріалів і технологій на ринок України.

  «Для нашої держави дуже важливий досвід та інвестиції Франції щодо підвищення енергоефективності та заміщення газу альтернативними видами палива», - зазначив Сергій Савчук та додав, що сьогодні Агентство не втрачає жодної можливості співпраці з інвесторами, профільними асоціаціями, міжнародними організаціями та фінансовими установами.  

  У ході зустрічі було домовлено:

  ·          провести спільну зустріч із Французьким клубом інвесторів в Україні, які цікавляться цією галуззю;

  ·          організувати зустріч в Парижі із провідними французькими компаніями, що спеціалізуються на відновлюваних джерелах та енергоефективності, для їх залучення до роботи в Україні;

  ·          підтримувати постійні стосунки із французькою стороною щодо поглиблення співпраці з Агентством та представниками місцевих органів влади для створення регіональних енергетичних кластерів. 

  Довідково

  Економічний відділ Посольства Франції в Україні сприяє розвитку двосторонніх франко-українських відносин (розширення торгівлі, збільшення кількості французьких інвестицій в Україні), а також врегульовує економічні та фінансові питання з МВФ, Світовим Банком, ЄБРР, тісно співпрацює з Європейським Союзом, Світовою Організацією Торгівлі. Метою діяльності економічного відділу є покращення доступу французьких підприємств на ринок України.