• In English
 • Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються, виходячи з індивідуальних особливостей кожної родини
  опубліковано 12 листопада 2014 року о 10:56

  Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначаються, виходячи з індивідуальних особливостей кожної родини. Про це у прес-центрі «АиФ Україна» повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.

  Він зазначив, що до 1 жовтня 2014 року сім’я, яка складалася з непрацездатних осіб, повинна була сплачувати за комунальні послуги не більше 10% свого доходу. Якщо до складу родини входили і працездатні особи, то, відповідно 15%.

  Директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики зауважив, що  починаючи з 1 жовтня нарахування відсотка, який повинна сплачувати сім’я, здійснюється індивідуально для кожної родини.

  Віталій Музиченко додав, що у такому випадку субсидія залежить від розміру сім’ї: ”Тобто алгоритм нарахування побудований таким чином, що  сім’ї, у яких дохід менший, сплачуватимуть менший відсоток від свого доходу за житлово-комунальні послуги. Наприклад, якщо родина має  дохід у 2 тис. грн., то обов’язковим відсотком до сплати житлово-комунальних послуг буде  7,5% (150,00 грн.). Таким чином, зазначену суму сплачуватиме родина, а решту по комунальним послугам компенсуватиме держава”.

   

  Відео можна переглянути за посиланням:

  https://www.youtube.com/watch?v=hediRCcQXkk