• In English
 • 10 листопада розпочинається друга хвиля люстраційних перевірок, - Мін'юст
  опубліковано 10 листопада 2014 року о 16:14

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів, 10 листопада розпочинається друга хвиля люстраційних перевірок. Про це повідомив заступник Міністра юстиції – керівник апарату Ігор Алексєєв на брифінгу під час прес-дня Уряду для представників регіональних та загальнодержавних ЗМІ 10 листопада 2014 року.

  «Щодо другого етапу проведення перевірки - Уряд затвердив графік, який формувався відповідно до положень закону про очищення влади. Насамперед, перевіряється Міністерство юстиції, Фіскальна служба, Генеральна прокуратура, а також центральний апарат СБУ, всі міністри та керівники центральних органів виконавчої влади, - зазначив чиновник. - Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів є у відкритому доступі, і відсьогодні всі вищеназвані особи повинні подати відповідну заяву і щодо них розпочнеться перевірка, згідно із процедурою, передбаченою законом».

  Він повідомив, що Міністерство юстиції України також розпочало люстраційну перевірку всередині відомства і своїх територіальних органів. Ігор Алексєєв наголосив, що Міністр юстиції Павло Петренко 10 листопада підписав наказ «Про початок проведення в апараті Міністерства юстиції та територіальних органах юстиції перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади».

  Ігор Алексєєв звернув увагу на максимальній відкритості і прозорості люстраційного процесу завдяки активній участі громадськості.