• In English
 • На Херсонщині запрацював модернізований зенітно-ракетний комплекс
  опубліковано 03 листопада 2014 року о 15:40

  Сьогодні у Херсонській області, після тривалої перерви, на бойове чергування заступив модернізований зенітно-ракетний комплекс.

  Відремонтований комплекс направлений в одну з частин в Цюрупинському районі, де особовий склад контролює та захищає повітряний простір над Херсонщиною.

  «Своїми старанням і своєю службою народу України ви робите все, щоб населення України, а зокрема Херсонщини, відчувало себе захищеними та спокійними на своїй землі», - наголосив керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Клюцевський під час урочистого шикування особового складу з підняттям прапору Держави під Гімн України.

  Так, заступник командира Херсонської зенітно-ракетної бригади Володимир Нор задоволений якістю виконаного ремонту комплексу та впевнений, що всі завдання поставлені перед військовослужбовцями, котрі працюватимуть на ньому, будуть успішно виконані: «Техніка прийнята повністю у справному стані, ремонт проведено якісно, на достатньо високому рівні», – відзначив він.

  Крім того, гостям частини продемонстрували зенітно-ракетний комплекс, зразки озброєння, спеціальної та військової техніки.