• In English
 • Уряд суттєво удосконалює соціальний захист військовослужбовців, у тому числі учасників АТО
  опубліковано 31 жовтня 2014 року о 16:35

  «За останні місяці була суттєво удосконалена нормативно-правова база з питань соціального захисту військовослужбовців, у тому числі й учасників АТО», - наголосив заступник Міністра оборони – керівник апарату Петро Мехед на брифінгу у Клубі Кабінету Міністрів України 31 жовтня 2014 року.

  Зокрема, за його словами, Кабінетом Міністрів прийнято постанову №476 від 23 вересня 2014 р., відповідно до якої за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету Міністерству оборони виділено 41,6 млн. грн. на завершення у поточному році капітального будівництва та реконструкції об’єктів житлового та комунального призначення.

  Також на виконання доручення Прем’єр-міністра розроблено проект постанови КМУ про внесення змін до порядку використання коштів резервного фонду в частині забезпечення житлом сімей військовослужбовців, загиблих та важкопоранених у ході АТО.

  Петро Мехед повідомив, що «у цьому році комісією з контролю за розподілом житла у Збройних Силах погоджено 492 квартири. Підтримано пропозицію гарнізонів щодо виключення з числа службових та надання для постійного проживання ще 47 квартир. Відповідно до графіка вручення квартир до кінця цього року планується надходження 490 квартир».