• In English
 • Людмила Денісова привітала ветеранів із 70-ю річницею визволення України від фашистських загарбників
  опубліковано 28 жовтня 2014 року о 15:10

  Міністр соціальної політики Людмила Денісова взяла участь в урочистому заході до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, який відбувся в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України.

  У заході також взяли участь заступник Міністра оборони Україникерівник апарату Петро Мехед, голова Державної служби у справах ветеранів та учасників АТО Артур Деревянко, представники громадських організацій ветеранів та інвалідів війни, в’язнів–жертв нацизму, учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів, політичних в’язнів і репресованих та інших.

  Міністр зачитала привітання від Президента України Петра Порошенка та висловила вітання від імені Уряду, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та від себе особисто.

  «У цей величний день ми знову і знову вшановуємо Ваш героїзм, Вашу відвагу, Вашу мужність при захисті Батьківщини. Низький Вам за це уклін», - зазначила Людмила Денісова.

  Міністр підкреслила, що, на жаль, урочистість затьмарена тим, що Україна, мабуть, уперше з часів Другої світової, знову зіткнулася з реальною загрозою своєму існуванню: «І дуже гірко стає від усвідомлення того, що цього разу окупантами є онуки тих, із ким Вам, шановні фронтовики, довелося в одному окопі стояти на смерть 70 років тому. Але ще більш трагічним є те, що гинуть, захищаючи рідну Українську землю, Ваші онуки і правнуки».

  Людмила Денісова висловила подяку ветеранам за активну життєву позицію у захисті незалежності та територіальної цілісності України, за військово-патріотичне виховання молоді, за неоціненний досвід, що вони передають нашим хлопцям, які зараз обороняють рідну землю.

  «У ті незабутні часи Ви, воїни, стояли на передовій, а сьогодніпідтримуєте наших бійців. Хочу висловити щиру вдячність всій ветеранській спільності за організацію збору та направлення коштів і гуманітарної допомоги  на потреби учасників АТО. З вашою допомогою, з вашими порадами ми здолаємо всі труднощі і вийдемо переможцями, як і 70 років тому назад», - наголосила Міністр.

  Людмила Денісова побажала ветеранам миру і злагоди, доброго здоров’я і родинного щастя.

  Під час урочистого заходу Міністр вручила ветеранам годинники від Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.