• In English
 • Сергій Бочковський: 86 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини вже розвантажено, 5 - доправлені до Харкова
  опубліковано 10 жовтня 2014 року о 10:19

  «Станом на ранок 10 жовтня на території логістичного центру неподалік Києва вже розвантажено 86 вантажівок гуманітарної допомоги від Уряду Німечччини. Разом з тим, перші 5 вантажівок з житловими модулями вже доправлені до Харкова, де у подальшому буде споруджатися транзитне містечко», - повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

  Він зазначив, що безпосередньо на місці облаштування транзитного містечка у Харкові вже розвантажено бокси з житловими модулями. Сам будиночок буде збиратися з десяти боксів. До монтажу будиночків залучатимуться німецькі інженери, підрядні будівельні організації.

  «У цих будиночках буде підключено електроенергію, а також підведено всі комунікації: каналізацію і водопровід. Також встановлять дитячі майданчики. Повністю завершити будівництво селища у Харкові планують до кінця грудня», - зауважив Сергій Бочковський.

  Голова Служби повідомив, що 13 жовтня до Харкова прибудуть перші 10 машин гуманітарного вантажу з Німеччини. До складу гуманітарної допомоги, яку будуть приймати представники Товариства Червоного Хреста, увійшла побутова техніка, медобладнання, медикаменти, одяг та інші речі першої необхідності. Розмістять вантаж на складах, які знаходяться поруч з майбутнім транзитним містечком, щоб потім відразу передати його жителям зі Сходу України. Розвантаження і передача розпочнеться 14 жовтня. Пізніше в місто прибудуть ще 15 машин з гуманітарною допомогою.

  «Представники німецької організації, відповідальні за будівництво, вже побували на місці облаштування містечка у Харкові та зазначили, що місце для установлення модульних будинків і зберігання гуманітарного вантажу обрані дуже вдало. Вони подякували рятувальникам та міській владі за активну участь, допомогу, продуктивну і оперативну роботу», - сказав Сергій Бочковський.

  Нагадаємо, 7 жовтня, о 10:50, 112 вантажівок з гуманітарною допомогою від Уряду Німеччини, перетнули українсько-польський кордон. У складі вантажу, разом з одягом, побутовою технікою, ковдрами, ліжками, медобладнанням, і перші 5 вантажівок з житловими модулями. Протягом місяця до України прибуде ще близько 100 вантажівок з модулями для спорудження у трьох областях – Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській  - транзитних містечок, облаштованих для проживання у них взимку.