• In English
 • Театр Франка покаже виставу для дітей учасників АТО та дітей-біженців
  опубліковано 09 жовтня 2014 року о 16:33

  Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, що вже неодноразово демонстрував свою чітку громадянську позицію, продовжує підтримувати українську армію. 18 жовтня о 12:00 для дітей учасників АТО та дітей-біженців театр безкоштовно продемонструє відому дитячу казку "Бременські музиканти" за мотивами казки братів Грімм.

  «Україна переживає непрості часи, підтримувати українську армію і переселенців потрібно не лише фінансово. Та турботи потребують не лише дорослі, а й діти», - відзначив генеральний директор театру Михайло Захаревич.

  Крім того, він звернувся до усіх благодійних і волонтерських організацій, які можуть подати заявку на похід до театру, надіславши листа на адресу frankothpr@gmail.com , вказавши кількість дітей та їх супроводжуючих із контактними даними.

  Нагадаємо, 95 театральний сезон у Національному академічному драматичному театрі ім.Івана Франка було розпочато виставою за драмою Тараса Шевченка – «Назар Стодоля». За ініціативою колективу театру – усі кошти (а це майже 54 тисячі гривень), що були зібрані з продажу квитків на виставу, а також – зі спеціальних скриньок, що знаходилися протягом вистави у фойє театру – було перераховано на потреби українських військових, що перебувають у зоні АТО.