• In English
 • Відбувся Всеукраїнський форум профспілок, присвячений Всесвітньому дню дій за гідну працю
  опубліковано 07 жовтня 2014 року о 20:07

  «Ми всі маємо докласти максимум зусиль для припинення війни»,- наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денисова сьогодні під час проведення Всеукраїнського форуму профспілок, присвяченому Всесвітньому дню дій за гідну працю.

  «Сьогодні вся країна має докласти максимум зусиль для того, щоб, перш за все, припинити війну, стабілізувати ситуацію в державі, зберегти робочі місця, соціальні виплати усім верствам населення, кожному громадянину, у якому б куточку країни він не знаходився», - зазначила Людмила Денісова. Зокрема, нею було підкреслено, що Україна перебуває у скрутній ситуації, яка викликана воєнними діями на Донбасі.

  Міністр зазначила, що наразі ведуться активні роботи і створюється комплекс заходів по забезпеченню робочих місць у звільнених районах Донецької та Луганської областей.  Такі роботи проводяться і в регіонах, де перебувають переселенці сьогодні.

  Також Людмила Денісова повідомила, що з метою забезпечення стабілізації, відновлення та соціально-економічного розвитку східних регіонів України, створення нових робочих місць на територіях Донецької та Луганської областей, постраждалих від збройного конфлікту, Міністерство соціальної політики України розробило проект Програми створення робочих місць та стабілізації зайнятості у Донецькій та Луганській областях на період до 2017 року.

  Також Міністр додала, що Уряд робить все задля того, аби досягти європейських стандартів життя, передусім у сферах зайнятості, оплати, безпеки праці, оподаткування, соціального розвитку, ефективного виробничого та трудового потенціалу країни.

  Міністр закликала всіх лідерів профспілок та їх представників до невідкладного діалогу, в першу чергу з Донецького регіону.

  Всеукраїнський форум профспілок був проведений за ініціативою ФПУ у Будинку учителя.