• In English
  • ФДМУ звернувся з пропозицією партнерства до Представництва ЄС в Україні
    опубліковано 07 жовтня 2014 року о 17:56

    Голова Фонду державного майна України Дмитро Парфененко звернувся листом до Голови Представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінські з пропозицією налагодити взаємовигідну та плідну співпрацю між ФДМУ та Представництвом ЄС. Фонд держмайна пропонує уже наприкінці жовтня провести зустріч між ФДМУ та Представництвом ЄС.

    Як зазначається у листі, на зустрічі важливо було б обговорити можливість застосування в Україні цінного європейського досвіду в галузі комерціалізації та приватизації, а також обмінятися досвідом, зокрема, у сфері корпоративного управління, державного регулювання процесу оцінки, контролю за виконанням приватизаційних зобов’язань. Також цінним для Фонду є вивчення механізму співпраці власників приватизованих підприємств та їхніх трудових колективів.

    «Ми прагнемо того, щоб наші вітчизняні підприємства зацікавили якомога більше іноземних інвесторів, серед яких, звичайно, європейські. Завдяки цьому ми залучимо додаткові кошти до Держбюджету та прозорі інвестиції у розвиток самих підприємств, – підкреслив Дмитро Парфененко. – Тому ми відкриті до ефективної співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та іншими іноземними інституціями, і сподіваємося, що ці наші кроки призведуть до тривалого і міцного партнерства».