• In English
 • МВС вирішило питання забезпечення бійців у зоні АТО теплим одягом
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 20:01

  Раніше новостворені спецпідрозділи МВС вже були забезпечені літньою формою, а найближчим часом бійці отримають осінній та зимовий комплекти форменого одягу. Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар.

  За словами Сергія Чеботаря, у відомстві були змушені «на ходу» вирішувати питання забезпечення форменим одягом нових спецпідрозділів, створених замість ліквідованого спецпідрозділу «Беркут». Бійців спочатку забезпечили літньою формою, а завдяки коштам, виділеним Урядом України, закуплено також осінній і зимовий спецодяг.

  Сергій Чеботар заявив, що на сьогоднішні Міністерство внутрішніх справ повністю вирішило питання забезпечення теплим одягом як тих працівників, які перебувають у зоні АТО, так і тих, які готуються туди виїхати.

  «З 1-го по 3-тє число всі будуть забезпечені осінньою формою. Вона пристосована під бронежилети, зброю різного характеру. Також  сьогодні ми закупили нову зимову форму, яка спеціально зроблена для того, щоб у зимових умовах патріоти могли захищати нашу Батьківщину в зоні антитерористичної операції», – підкреслив Сергій Чеботар.

  Новий спецодяг і взуття розроблялися з урахуванням побажань бійців і досвіду, отриманого під час проведення АТО. У розробці екіпіровки брали участь фахівці Державного науково-дослідного інституту МВС України, а виготовлялася вона вітчизняними виробниками.

  Напередодні у Міністерстві внутрішніх справ були презентовані три різних комплекти форменого одягу для бійців АТО, виготовлені з урахуванням особливих умов несення ними служби.

  Зокрема, літня форма складається з головного убору, трикотажної фуфайки, сорочки та брюк. Комплект виконаний із тканини, що має підвищену міцність та зносостійкість.

  Зимовий костюм передбачений для носіння особами, які виконують завдання, що пов’язанні із більш статичним видом діяльності.

  Третій спеціальний комплект є демісезонним та підходить для використання бойовими та диверсійно-розвідувальними групами. Це обмундирування є ефективним при різних температурних режимах, адже доповнюється флісовим костюмом і термобілизною.

  Також були представлені бронезахисний модульний комплект, бронежилети, захисні шоломи та різні елементи екіпірування: рюкзак, плащ палатка, спальний мішок та рукавички.

  Окрім того, були презентовані зразки зброї, яку виробляє Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт» МВС України: кулемет, пістолет-кулемет, штурмова гвинтівка та пістолети різних модифікацій.