• In English
 • У Кіровограді відбудеться II Національна агропромислова виставка "АгроЕкспо-2014"
  опубліковано 26 вересня 2014 року о 18:17

  За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України з 2 по 4 жовтня 2014 року відбудеться II Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо-2014».

  На заході будуть представлені всі типи вітчизняної сільськогосподарської техніки. Зокрема, трактори, посівні, техніка для внесення добрив, а також – збиральна та ґрунтообробна.

  Постачальники насіння, добрив і засобів захисту рослин продемонструють новітні технології вирощування та обробки основних сільськогосподарських культур.

  У рамках ділової програми виставки запланована нарада «Розвиток вітчизняного сільськогосподарського машинобудування на сучасному етапі в Україні. Техніка і технології для внесення безводного аміаку». Крім того, дискусії фахівців відбудуться на науково-практичних семінарах та круглих столах, під час яких розглядатимуться нові технології, інноваційні рішення і розробки у галузях АПК.

  Цього року організатори виставки «АгроЕкспо-2014» поєднають її з народним «Покровським ярмарком», що відбудеться 3 та 4 жовтня. На ярмарку будуть представлені найкращі продукти від фермерських господарств, сувеніри та вироби мистецтва, відбудуться майстер-класи з народної творчості, виступи народних колективів, конкурси та розваги для дітей та дорослих.

  II Національна агропромислова виставка «АгроЕкспо-2014» та «Покровський ярмарок» відбудуться за адресою: м. Кіровоград, вул. Мурманська, 8.