• In English
 • Дмитро Булатов: У реформуванні українського спорту Україні потрібна підтримка європейської спільноти
  опубліковано 18 вересня 2014 року о 18:18

  Спортивна сфера України має розвиватися на основі європейських принципів та найкращої практики розвинених країн. Про це Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов заявив під час свого виступу на 13-й Конференції міністрів спорту держав-членів Ради Європи, яка відбувається зараз у м. Маколін (Швейцарія).

  «Міністерство разом із своїми партнерами – Національним олімпійським комітетом, спортивними федераціями – розпочали амбітний проект: реформу сфери фізичного виховання і спорту України. Головне завдання цієї реформи – законодавчо закріпити систему функціонування та розвитку сфери фізичного виховання та спорту в умовах ринкової економіки», – зазначив Дмитро Булатов, виступаючи перед європейськими колегами.

  Важливий аспект підготовки реформи – це максимальна відкритість та залучення до роботи всіх зацікавлених сторін, національних та міжнародних експертів, зазначив голова Мінмолодьспорту.

  «Ми приїхали до вас з проектом реформи, котра має привести систему спорту України у відповідність до європейських стандартів. Тож, розраховуємо на вашу експертну думку», - сказав Дмитро Булатов.

  Також Міністр анонсував проведення Спортивного конгресу України та запросив міністрів спорту держав-членів Ради Європи взяти участь у цьому заході.

  «Конгрес – це черговий важливий етап у нашій роботі. Саме на ньому ми презентуємо широкому загалу спортсменів, тренерів, функціонерів напрацювання, які зробила робоча група. Запрошую вас, шановні колеги, взяти участь у роботі Конгресу, який відбудеться 16 жовтня», - наголосив Дмитро Булатов у своїй доповіді.

   

  Довідково

  Конференція міністрів спорту держав-членів Ради Європи проходить раз на два роки та є платформою для обговорення актуальних проблем у сучасному спорті та місцем зустрічі керівників урядових структур та інституцій країн Європи.