• In English
 • Дмитро Булатов: Реформа несе збільшення можливостей для українського спорту
  опубліковано 10 вересня 2014 року о 14:25

  Реформа спортивної галузі несе, передусім, збільшення можливостей для функціонування та розвитку українського спорту. Про це Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов сказав під час свого виступу на відкритті конференції "Реформа спортивної галузі", яка проходить 10 вересня у Києві у НСК "Олімпійський".

  У конференції беруть участь понад 100 учасників – президенти Національного Олімпійського комітету, Національного параолімпійського комітету, Спортивного комітету України, керівники федерацій олімпійських та неолімпійських видів спорту, тренери, спортсмени.

  Міністр зазначив, що понад 20 років не були впорядковані відносини між федераціями та державою. Хоча ключовими функціонерами у спорті є громадські організації – НОК, Паралімпійський комітет, федерації олімпійських та неолімпійських видів спорту".

  "Реформа – це наша спільна праця. В наших планах – збільшення спортивного потенціалу та збереження державного фінансування, передача повноважень федераціям, фінансування через федерації, затвердження ними правил спортивних змагань", – зазначив Міністр.

  "Це буде наш спільний проект. Кожен з вас, для кого є важливим розвиток спорту, нехай приєднається. Я хочу, щоб у всіх вистачило сил знаходити компроміси щоб надавати корисні для спорту пропозиції, тому що вам з цим жити і працювати, передавати свій досвід", – підкреслив Дмитро Булатов.

  16-го жовтня заплановано Спортивний конгрес України, де буде представлено фінальний варіант концепції реформування спортивної галузі та нову редакцію закону "Про фізичну культуру і спорт".