• In English
 • На Сумщині до опалювального сезону підготовлено понад 70% котелень
  опубліковано 10 вересня 2014 року о 09:12

  На Сумщині до опалювального сезону підготовлено понад 70% котелень. Про це повідомив голова облдержадміністрації Володимир Шульга.

  «В умовах припинення постачання природного газу Російською Федерацією, питання підготовки до опалювального сезону – серед найбільш пріоритетних.  Тому обласна влада виділила додатково 8,5 мільйона гривень на запровадження енергозберігаючих технологій в бюджетних закладах Сумщини», – зазначив очільник області.

  Нині в області до опалювального сезону підготовлено 372 котельні (70,3%), замінено 21 котел на більш енергоефективний (70%), на 24 котельнях проведено капітальний ремонт (70,6%), замінено 12,3 км теплових мереж (70,5%), підготовлено 58 центральних теплових пунктів місцевих рад (70%).

  За словами Володимира Шульги, на сьогодні роботи з переобладнання котелень підприємств комунальної теплоенергетики та закладів бюджетної сфери повністю завершено у Конотопському районі – 5 котелень, Лебединському районі – 3 котельні, Буринському районі – 1 котельня, Білопільському районі – 2 котельні, Великописарівському районі – 1. Тривають роботи з переобладнання 1 котельні у Великописарівському районі, 2 котелень у Недригайлівському районі та 5 котелень у Лебединському районі.

  «У селі Успенка Буринського району в школі встановлений новий твердопаливний котел. Він дозволить значно економити бюджетні кошти: якщо протягом минулого осінньо-зимового періоду газове опалення обійшлось у 140 тисяч гривень, то дров на наступну зиму достатньо закупити на 84 тисячі гривень. Це той підхід, який сьогодні має демонструвати кожен керівник закладів соціальної та комунальної сфери області», – навів позитивний приклад збереження енергетичних і бюджетних ресурсів керівник області.