• In English
 • Литовський бізнес готовий інвестувати у розвиток енергоощадних технологій Волині
  опубліковано 09 вересня 2014 року о 17:10

  Бізнес Литовської Республіки готовий інвестувати кошти у розвиток енергоощадних технологій Волині. Зокрема, про це йшлося на зустрічі Першого заступника Голови Волинської облдержадміністрації Сергія Кудрявцева з представниками Литовської Республіки.

  Відтак, литовці прибули з метою презентації технології з виробництва промислових автоматизованих пелетних твердопаливних котлів, що використовують найдешевші види палива, зокрема гранули з соломи. Також вони розповіли про досвід роботи у цій сфері у Литві та перспективи використання такого обладнання в Україні.

  Перший заступник Голови ОДА зауважив, що Волинь зацікавлена у повсюдному застосуванні енергоощадних технологій та має намір максимально відмовитися від газу, як палива для теплопостачальних систем. В області наразі триває активна робота у цьому напрямку, а також йде пошук потенційних інвесторів. З огляду на це, пропозиція литовців є цікавою для регіону.

  У свою чергу, іноземні підприємці висловили сподівання на взаємовигідну  співпрацю з Волинню. Окремо вони наголосили, що їх обладнання працює на екологічних чистих видах палива й може використовувати як гранули з соломи, так і торф або відходи деревини.

  Сергій Кудрявцев підкреслив, що влада сприятиме роботі іноземного інвестора на Волині, адже такий проект буде важливим для економіки регіону та сприятиме покращенню якості життя його мешканців.

  Сторони досягли домовленості щодо обміну бізнес-пропозиціями та подальшим напрацюванням стратегії майбутньої співпраці.