• In English
 • Кількість незаконних втручань у роботу залізниць збільшилася майже утричі
  опубліковано 08 вересня 2014 року о 14:54

  За 8 місяців 2014 року зафіксовано 494 випадки незаконних втручань у діяльність залізничного транспорту проти 170 за аналогічний період минулого року – збільшення становить майже 190 %.

  Найбільше від незаконного втручання сторонніх осіб нині потерпає Донецька залізниця, на території якої тривають бойові дії. Упродовж січня-серпня цього року тут зафіксовано 290 випадків перешкоджання роботі магістралі, тоді як за аналогічний період минулого року їх було лише 10.

  Проте спроби несанкціонованого втручання у діяльність залізничного транспорту фіксуються також на інших залізницях. Зокрема, 7 вересня на станції Основа Південної залізниці вибухами було пошкоджено дві несучі конструкції.

  Залізничники відновлюють пошкоджену інфраструктуру власними силами за тимчасовими схемами, що дозволяє рухатися поїздам з обмеженнями швидкостей. Станом на початок вересня близько 190  пошкоджених об’єктів Донецької, Південної та Придніпровської залізниць залишаються зруйнованими, інші – відбудовано силами залізниць. Зокрема, залізничники  відновили 8 з 17-ти пошкоджених інженерних споруд  (мостів, пішохідних переходів, шляхопроводів тощо).

  Укрзалізниця застерігає: кожний акт несанкціонованого втручання в діяльність залізничного транспорту загрожує безпеці руху поїздів, життю і здоров’ю залізничників та пасажирів. Раніше повідомлялося, що загалом за час бойових дій на Сході України під час виконання службових обов’язків травмовано 14 залізничників та один працівник загинув.