• In English
 • 2 вересня відбулася зустріч Остапа Семерака з Помічником Генсека ООН з прав людини Іваном Шимоновичем
  опубліковано 02 вересня 2014 року о 14:41

  2 вересня відбулася зустріч Міністра Кабінету Міністрів України Остапа Семерака з Помічником Генерального Секретаря ООН з прав людини Іваном Шимоновичем.

  Остап Семерак обговорив з помічником Генсекретаря ООН ситуацію навколо переміщених осіб, руйнацій, яких зазнав регіон внаслідок російської військової агресії, та заходи, що впроваджує Уряд України у цьому зв’язку.

  Іван Шимонович висловив занепокоєння з приводу втрат серед мирного населення, що перебуває в епіцентрі військових дій, та значних руйнувань. Він висловив співчуття сім’ям загиблих і запевнив Уряд України у повній підтримці з деескалації конфлікту та допомоги українським громадянам.

  Помічник Генерального Секретаря ООН зазначив, що доповідь Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні буде представлена на засіданні відповідних органів системи ООН, а також ОБСЄ.

  «Ситуація в Україні відстежується щоденно», - наголосив він.

  Остап Семерак підкреслив, що Уряд України продовжуватиме надавати максимальне сприяння Моніторинговій місії ООН з прав людини в Україні з метою отримання об’єктивної картини щодо грубої військової інтервенції та постійного втручання Росії у внутрішні справи України.