• In English
 • У навчальних закладах Чернігівщини йде підготовка до початку опалювального сезону
  опубліковано 28 серпня 2014 року о 12:45

  Як доповів під час розширеного засідання Колегії облдержадміністрації начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Анатолій Заліський, цьогорічний навчальний процес буде проходити в умовах значного скорочення споживання природного газу.

  Задля цього у Козелецькому районі планується реконструкція газових котлів та встановлення сучасних на твердому паливі, завдяки залученню спонсорських коштів та коштів районного бюджету.

  Проводиться утеплення фасаду з використанням енергозберігаючих технологій у Чернігівській загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІІ ст. ім. Ю.М.Коцюбинського, спального корпусу Чернігівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Переведення Сосницької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату на опалення твердими видами палива дозволить зекономити близько 200 тис. грн. на рік.

  Всі котельні інтернатних закладів відремонтовано, забезпечено аварійними джерелами живлення та твердими видами палива на 70% від річної потреби.

  Триває реконструкція газової котельні ПТУ №33 с. Мрин Носівського району по переведенню 2-х котлів НІІСТУ-5 на опалення твердим паливом. Це дозволить зекономити орієнтовно 700 тисяч гривень на рік.

  За словами голови Чернігівської ОДА Вододимира Івашка, підготовку до опалювального сезону має бути завершено в повному обсязі до 1 жовтня поточного року.