• In English
 • Спецпідрозділи МВС вже отримали від Міноборони артилерійські установки та інше важке озброєння
  опубліковано 27 серпня 2014 року о 12:23

  Спецпідрозділи МВС вже отримали від Міноборони артилерійські установки та інше важке озброєння. Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, який телефоном поспілкувався з командиром спецбатальйону міліції "Азов" Андрієм Білецьким.

  За його словами після прийнятої вчора постанови Кабміну про прискорену передачу зброї протягом 48 годин батальйон "Азов" за вчорашній вечір і за цю ніч отримав від Міністерства оборони артилерійські установки «ЗУ-23-2» та інше важке озброєння необхідне для ефективного відбиття атак противника.

  Антон Геращенко зазначив, що наразі повністю налагоджено взаємодію з Генштабом ЗСУ. Відпрацьована схема взаємодії з передачі озброєння і бронетехніки добровольчим підрозділам Нацгвардії і міліції.

  «Попередньо скажу, що у нас є достатня кількість БТР старих конструкцій (БТР-60 та БРДМ-1 і 2), які старенькі, іржаві і поки не на ходу, але ми їх зможемо усім світом відреставрувати і пустити в бій для прикриття наших добровольчих батальйонів», - запевнив радник Міністра.