• In English
 • Захист прав і інтересів дитини - це не разова акція, це постійна робота, - Павло Полянський
  опубліковано 22 серпня 2014 року о 11:05

  Заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський зустрівся з Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні пані Джованною Барберис.

  Від імені Міністерства освіти і науки була висловлена вдячність Представництву ЮНІСЕФ в Україні за підтримку та активну участь у вирішення питань, що виникають на сході країни. «Ми вдячні не просто за підтримку ЮНІСЕФ, а за лідерство у вирішенні надзвичайно важливих питань», - зазначив Павло Полянський.

  За його словами, інформаційні матеріали «антимінної» кампанії, розроблені спільно з ЮНІСЕФ та ДСНСУ, доповнюють Методичні рекомендації МОН з цього питання. Павло Полянський також висловив сподівання, що завдяки спільним зусиллям почне реалізовуватися соціально-психологічна допомога дітям та переселенцям із зони антитерористичної операції а також буде надано технічну допомогу Україні у відновленні пошкоджених закладів освіти.

  Під час зустрічі заступник Міністра запевнив Джованну Барберис у готовності освітян до активної співпраці задля досягнення спільної мети. «Захист прав і інтересів дитинице не разова акція, це постійна робота»,- наголосив Павло Полянський.

  Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні пані Джованна Барберис подякувала Міністерству за співпрацю та поінформувала про свою поїздку до міста Слов’янська Донецької області, який нещодавно звільнили від терористів: «Я була вражена, як швидко відбудовується там система освіти, що свідчить про ваші досягнення».

  Джованна Барберис також підкреслила, що у багатьох закладах освіти звільнених територій ще існують проблеми з обладнанням та ремонтом, зі свого боку ЮНІСЕФ буде намагатися знаходити ресурси та спрямовувати їх на відновлення шкіл.

  Як зазначила Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні, зараз розробляється спільний план дій, який після підписання Міністерством освіти і науки або схвалення Урядом та юридичних процедур буде реалізований на сході країни.

  На завершення зустрічі Павло Полянський запевнив Голову Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованну Барберис, що Міністерство щоденно здійснює моніторинг стану закладів освіти Донецької та Луганської областей, а також проінформував, що в абсолютній більшості шкіл Донбасу навчальний рік розпочнеться 1 вересня, а там, де ще тривають бойові дії та існує небезпека для дітей та вчителів, навчання розпочнеться, коли будуть усунуті загрози. Наразі таких закладів у Донецькій та Луганській областях близько 300.

  За результатами зустрічі сторони підтвердили готовність до спільних дій та співпраці