• In English
 • Міністр Ігор Швайка відкрив Національний день ферми
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 12:24

  Сьогодні, 15 серпня, Міністр аграрної політики та продовольства України перебуває у Черкаській області. У місті Шпола проходить Національний день ферми.

  Під час відкриття заходу, Ігор Швайка запевнив аграріїв, що очолюване ним відомство робить все для того, аби створити сприятливі умови для ефективної роботи аграрного сектору.

  Так, Міністр нагадав, що напередодні Верховною Радою України ухвалено епохальний, в якійсь мірі, законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин". Ігор Швайка наголосив, що даний законопроект дозволить українській продукції вийти на 100 світових ринків.

  "В умовах сьогодення, коли ми бачимо агресію сусідньої держави, підтримання цього законопроекту дає альтернативу та відкриває для нас не тільки ринки ЄС. Європейський сертифікат визнається ще 100 країнами світу. На сьогодні ця перспектива для нас - ринки Китаю, ПАР, ОАЕ. Це той самий законодавчий поштовх, який допоможе вам стабільно працювати на міжнародній арені та не залежати від "вулканічних" настроїв російського ринку", - зазначив Ігор Швайка.

  Крім того, у заході беруть участь Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко та провідні фахівці галузі із заготівлі грубих кормів.