• In English
 • На Вінниччині відбудеться Економічний інвестиційний форум "Вінниччина - бізнес в центрі України"
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 12:29

  Під керівництвом голови облдержадміністрації Анатолія Олійника відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Вінниччині 23-ї річниці незалежності України. У ході засідання обговорено низку питань, пов’язаних з проведенням в області заходів, приурочених Дню незалежності України.

  Окрім того, на засіданні оргкомітету розглянуті питання проведення Економічного форуму, який має відбутися 21 серпня 2014 року, а також урочистої церемонії підняття Державного прапора України, яку заплановано провести 23 серпня на площі перед Вінницькою міською радою.

  У засіданні також взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та члени організаційного комітету по підготовці до святкування Дня Незалежностідиректори департаментів та начальники управлінь облдержадміністрації, керівники громадських організацій, представники Державтоінспекції УМВС України у Вінницькій області.

  Анатолій Олійник підкреслив, що до кінця року в області необхідно сформувати групу тих осіб та підприємств, які будуть займатися розробкою конкретних підходів області до залучення інвестицій.

  Що стосується підготовки та відзначення на Вінниччині 23-ї річниці незалежності України, голова облдержадміністрації окреслив коло найважливіших питань, до вирішення яких має бути прикута особлива увага обласної влади. Це, зокрема, чітке відпрацювання всіх організаційних моментів проведення заходів, забезпечення громадської безпеки і належного медичного супроводу для мешканців та гостей міста, а також злагоджена співпраця усіх відповідальних служб.