• In English
 • Європейський інвестбанк готовий інвестувати у переоснащення університетів і професійних ліцеїв енергозберігаючими технологіями та обладнанням
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 11:00

  Заступник Міністра освіти і науки Павло Полянський та представники Європейського інвестиційного банку обговорили умови фінансування спільно розробленого проекту для українських університетів в галузі енергозбереження.

  Передбачається, що спочатку до проекту будуть залучені 7 вищих навчальних закладів, що пройшли необхідні етапи підготовки і надали всі запитувані експертами Європейського інвестиційного банку показникиІнвестиції ЄІБ будуть залучені на перелаштування будівель в енергоефективні, а також – на реконструкцію і модернізацію науково-дослідних лабораторій, придбання наукового обладнання і реабілітацію університетських об’єктів.

  На цьому етапі, аби розпочати реалізацію проекту, ще належить провести енергоаудит у залучених університетах.  

  Під час зустрічі сторони також обговорили можливість започаткування аналогічного проекту для професійно-технічних закладів.  За словами представника Європейського інвестиційного банку Маріон Хьонікетакий проект можна буде розпочати одразу після запуску вже розробленого для університетів.