• In English
 • Андрій Олефіров прийняв копії вірчих грамот новопризначених послів в Україні Королівства Бельгії та Республіки Словенія
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 10:07

  6 серпня заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату Андрій Олефіров прийняв копії вірчих грамот новопризначеного Посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса.

  У ході зустрічі були обговорені першочергові питання українсько-бельгійських відносин та практична взаємодія двох країн з питань європейської інтеграції. А.Олефіров відзначив дружній і партнерський характер співробітництва між нашими державами. З бельгійського боку були отримані підтвердження в подальшій послідовній підтримці суверенітету,  територіальної цілісності України та демократичних перетворень у нашій країні.

  Також заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату Андрій Олефіров прийняв копії вірчих грамот новопризначеного Посла Республіки Словенія в Україні Наші Прах.

  Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема в контексті триваючих подій на Сході нашої держави. А.Олефіров подякував за політичну підтримку Словенією питання збереження територіальної цілісності, суверенітету та недоторканності кордонів України.

  Під час зустрічі відбувся обмін думками щодо актуальних питань двосторонніх відносин, зокрема питання організації реабілітації для дітей громадян України, які загинули внаслідок останніх трагічних подій в Україні.