• In English
 • Проти трьох реєстраторів з Києва порушено кримінальне провадження
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 13:53

  Слідчим управлінням Головного управління МВС України в місті Києві порушено кримінальне провадження та розпочато слідчі дії відносно трьох працівників відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме у м. Києві. Дана справа є результатом співпраці Міністерства юстиції та правоохоронних органів України у боротьбі з корупцією.

  Так, двом держаним реєстраторам прав на нерухоме майно та провідному спеціалісту з прийому документів Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві інкримінується вчинення злочину за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України - підкуп особи, яка надає публічні послуги.

  Кримінальне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12014100000001059. По його матеріалах здійснюється дослідження реєстраційних справ, відкритих на об'єкти нерухомого майна за адресами: м. Київ, вул. Васильківська, 55;  м. Київ, вул. Лагерна, 46/48;  м. Київ, вул. Будищанська, 7.

  Показовим є факт, що стаття Кримінального кодексу України, яка інкримінується підозрюваним, була ухвалена Верховною Радою 13 травня 2014 року та є частиною антикорупційних заходів Міністерства юстиції. Зокрема, ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання не тільки за одержання, але й за прийняття пропозиції чи обіцянки неправомірної вигоди.