• In English
 • Сергій Рудик очолив українську делегацію для участі у сесії Комітету експертів ООН
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 10:36

  Голова Держземагентства України Сергій Рудик очолив українську делегацію для участі у Глобальному форумі з інтеграції геопросторових статистичних даних та у четвертій сесії Комітету експертів ООН з управління глобальною геопросторовою інформацією, які проходять цими днями у Нью-Йорку (США).

  Українські фахівці представлять нашу державу на Глобальному форумі з питань інтеграції статистики геопросторових даних та обговорять з іноземними колегами питання щодо адаптації даних різних країн світу до єдиної системи. Також розглядатиметься можливість об’єднання національних систем геопросторових даних шляхом запровадження єдиних стандартів на національних рівнях.

  Очільник української делегації представить результати запровадження стандартів директиви Європейського Парламенту та Ради Європи (INSPIRE) в Україні. Рекомендації, досягнуті в результаті проведення форуму, будуть взяті за основу під час проведення четвертої сесії Комітету експертів ООН з управління глобальною геопросторовою інформацією, що відбудеться 6–8 серпня 2014 року.

  «Участь України у таких представницьких заходах – це визнання нашого вагомого внеску у розвиток системи глобального управління геопросторовою інформацією в Європі, та є дуже важливим кроком для нашої держави на шляху до інтеграції в європейську та світову спільноту», – зазначає Голова Держземагентства України Сергій Рудик.