• In English
  • Знаком Пошани нагороджено землевпорядника-героя, який захищав територіальну цілісність на Сході нашої держави
    опубліковано 04 серпня 2014 року о 16:07

    Голова Держземагентства України Сергій Рудик нагородив нагрудним знаком “Знак Пошани” Державного агентства земельних ресурсів України Юрія Кулачка, завідувача сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю головного управління Держземагентства у Житомирській області. Юрій Кулачок боронив територіальну цілісність держави у ході антитерористичної операції на Сході України. У складі 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади брав участь у визвольних боях на околицях Слов’янська. У ході перестрілок, що тривали кілька місяців, проявив самовідданість, мужність та патріотизм, був поранений. Після лікування він повернеться на робоче місце та до улюбленої справи.

    «Велика вдячність та повага до героїв, які нині боронять нашу Батьківщину, живуть у наших серцях. Серед захисників Вітчизни є наші колеги – працівники Держземагентства України. Щиро дякую їм за щоденний подвиг, героїзм та любов до рідної землі. Молимося, щоб вони повернулися з перемогою, живими та неушкодженими», – наголосив Голова Держземагентства України Сергій Рудик.

    Зі свого боку землевпорядники всіляко допомагають та підтримують учасників антитерористичної операції на Сході України: оперативно забезпечують прикордонників топографічними картами, ортофотопланами та планами, визначають масиви земель для надання їх родинам військовослужбовців, збирають та передають кошти на лікування поранених, на закупівлю бронежилетів тощо.