• In English
  • Землевпорядники Волині прийняли 26 рішень з надання земельних ділянок учасникам АТО
    опубліковано 04 серпня 2014 року о 11:45

    В органах земельних ресурсів Волинської області прийнято 26 рішень щодо виділення учасникам антитерористичної операції земельних ділянок площею 11,8 гектара. З них: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд виділено 19 наділів площею 3,2 га (9 ділянок – у Турійському районі, 6 – у Луцькому, 3 – у м. Володимирі-Волинському, один наділ – у Ратнівському районі). Для ведення особистого селянського господарства надано 7 земельних ділянок площею 8,65 га (4 – у Луцькому і 3 – в Іваничівському районах).

    Загалом військовослужбовці, залучені до антитерористичної операції на сході країни, подали до органів земельних ресурсів області 59 заяв на отримання у власність земельних ділянок, найбільше з яких у Луцькому – 10 заяв і Турійському районах – 9 заяв.

    Для належного забезпечення військовослужбовців земельними ділянками землевпорядники Волині активно ведуть роботу із сім’ями учасників АТО. За сприяння міських, сільських та селищних голів проводиться щоденна робота з надання консультацій, оформлення усіх необхідних дозвільних документів на землю.