• In English
 • Institutional Investor готує дослідження про Україну
  опубліковано 28 липня 2014 року о 10:43

  Провідне міжнародне нью-йоркське бізнес-видавництво Institutional Investor, що спеціалізується на фінансовій та політичній тематиці, готує спеціальний звіт про Україну. У ньому йтиметься про перспективи інвестування в нашу державу з урахуванням нових можливостей, які відкриваються завдяки підписанню Угоди про асоціацію з ЄС.

  Видавець і редактор Institutional Investor Ернест МакКрері та віце-президент Джозеф Парсонс вже провели низку зустрічей в Україні, зокрема й із Головою Держінвестпроекту Сергієм Євтушенком та його першим заступником Кирилом Бондарем, аби отримати інформацію про нинішній інвестиційний клімат України та дізнатися про настрої інвесторів.

  Institutional Investor планує опублікувати дослідження в листопаді цього року. Передовсім у ньому повідомлятиметься про нові можливості інвестування в регіони України за різноманітними галузями: сільського господарства, нерухомості, телекомунікації, харчової промисловості. Також у дослідженні буде представлено перспективи для партнерства в ключових державних проектах й інше. Основна аудиторія, на яку розраховане дослідження, – іноземні інвестори.

  За словами Дж. Парсонса, читачі InstitutionalInvestor зацікавлені в отриманні повної актуальної та обґрунтованої інформації про стан справ в Україні, оскільки вважають, що інвестиційні можливості нашої країни відкривають нові перспективи для їх діяльності. 

  Довідково

  Institutional Investor є провідним міжнародним бізнесовим видавцем, продукція якого призначена для бізнесменів. Основна тематика – міжнародні фінанси. InstitutionalInvestor публікує журнали, інформаційні бюлетені та журнали, а також науково-дослідні каталоги, книжки та карти. Також організовує конференції, семінари, навчальні курси і є постачальником електронної ділової інформації на ринку інформаційних послуг.