• In English
  • Дмитро Булатов: Молодь братиме участь у підготовці Державної програми молодіжної політики
    опубліковано 24 липня 2014 року о 15:58

    «Міністерство молоді та спорту України ставить перед собою амбітні завдання, яких оминали попередні керівники цієї галузі. Це масштабні реформи у спорті та молодіжній політиці. 29 липня відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум, на якому буде презентовано концепцію Державної програми молодіжної політики на 2016-2020 роки. Фонд народонаселення ООН виступає нашим партнером у цьому заході», - про це повідомив міністр молоді та спорту Дмитро Булатов під час виступу на презентації Доповіді про людський розвиток ПРООН.

    Дмитро Булатов зазначив, що програма має чотири пріоритети. Це неформальна освіта, зайнятість молоді, забезпечення молоді житлом та здоровий спосіб життя. За кожним з пріоритетів запропоновано кілька програм, які здійснюватимуться разом із профільними міністерствами. Міжнародними та громадськими організаціями.

    «Я впевнений, що концепція Програми державної політики отримає всебічне обговорення учасників Форуму – це більше 200 молодіжних організацій України. Ми чекаємо від них пропозицій та зауважень щодо її наповнення. Не виключено, що в ній з`явиться п`ятий, шостий пріоритети. У будь якому випадку, це має вирішувати молодь України. Вже зараз концепція Програми є у вільному доступі на сайті Міністерства».