• In English
 • Держземагентство пропонує міським головам долучитися до надання земельних ділянок військовослужбовцям
  опубліковано 24 липня 2014 року о 10:11

  Голова Держземагентства України Сергій Рудик звернувся до голів міст обласного підпорядкування та голів обласних рад з листом щодо підтримки ініціативи Держземагентства України з надання земельних ділянок військовослужбовцям, які беруть участь у антитерористичній операції.

  «Відповідно до повноважень Держземагентство України та його територіальні органи передають у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Разом з тим, розпорядження землями комунальної власності в населених пунктах здійснюється безпосередньо сільськими, селищними та міськими радами. Тому я прошу керівників місцевих органів влади, депутатів долучитися до роботи з виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, та членам родин воїнів, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність України», – зазначив Сергій Рудик.

  Територіальні органи Держземагентства вже визначили понад 2,5 тис. земельних масивів загальною площею 18,4 тис. га, які можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм, визначених законодавством.

  На сьогодні вже є перші 44 заяви від військовослужбовців на отримання земельних ділянок: у Волинській області – 19, Житомирській – 6, Закарпатській – 1, Київській – 1, Кіровоградській – 5, Львівській – 8, Хмельницькій – 3, Черкаській – 1 заява.

  Прийнято 19 рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою з відведення земельних ділянок загальною площею 10,11 гектара.