• In English
 • Світова спільнота контролює умови проживання тимчасово переміщених осіб з районів проведення АТО
  опубліковано 23 липня 2014 року о 18:37

  23 липня Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Ламберто Заньєр відвідав санаторій “Перемога” у Київській області, в якому рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій розміщують для тимчасового проживання жителів, які переміщуються з районів проведення АТО та окупованої АР Крим.

  Наразі тут перебуває 150 людей, серед яких 60  -  діти. Основною метою візиту Ламберта Заньєра була перевірка умов розміщення та проживання людей у санаторії. Тому він здійснив обхід території закладу, відвідав їдальню, спортзал, кімнати та поспілкувався із персоналом.

  У ході зустрічі Ламберто Заньєр також дізнався думку самих людей щодо умов їхнього перебування у санаторії. Так, своїми враженнями з Генеральним секретарем ОБСЄ поділилась родина, яка проживає у закладі ще з березня цього року. Вони переїхали сюди з АР Крим і дуже вдячні рятувальникам за турботу та постійну опіку і підтримку.

  Ламберто Заньєр високо оцінив умови проживання людей у санаторію і зауважив, що вони дійсно мають все необхідне для тимчасового перебування у закладі.