• In English
 • Держземагентство забезпечить земельними ділянками учасників АТО
  опубліковано 22 липня 2014 року о 16:23

  Держземагентство працює над питанням забезпечення земельними ділянками всіх бажаючих військовослужбовців, які беруть участь в АТО на Сході нашої держави. Про це повідомив Голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Рудик на брифінгу у Кабінеті Міністрів України 22 липня 2014 року.

  «Ми звернулися до всіх силових структур, які на сьогодні представлені у зоні бойових дій на східному кордоні, включаючи Службу безпеки України, Міністерство оборони, Державну прикордонну службу, Національну гвардію, Держспецзв’язок, УДО, надати списки військовослужбовців, щоб забезпечити всіх бажаючих земельними ділянками», -  зазначив Голова відомства, додавши, що «це може бути 10 соток, 12 соток; це може бути 2 га для ведення особистого селянського господарства».

  Він наголосив, що забезпечення земельними ділянками учасників АТО відбувається за індивідуальним принципом: кожен, хто звернувся до Держземагентства отримує індивідуального листа з інформацією куди йому потрібно звернутися за місцем проживання, з проектом листа, який має підписати, та іншою корисною інформацією. 

  Територіальними органами Держземагентства вже визначено понад 2,5 тис. земельних масивів загальною площею 18,4 тис. га, які можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм, визначених законодавством.

  На сьогодні вже є перші 44 заяви від військовослужбовців на отримання земельних ділянок: у Волинській області – 19, Житомирській – 6, Закарпатській – 1, Київській – 1, Кіровоградській – 5, Львівській – 8, Хмельницькій – 3, Черкаській – 1 заява. Прийнято 19 рішень про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 10,11 гектара.