• In English
 • Фонд держмайна презентував експертам МВФ плани приватизації на 2014 рік
  опубліковано 18 липня 2014 року о 12:05

  17 липня 2014 року у Фонді державного майна України відбулася зустріч керівних працівників Фонду з представниками технічної місії Міжнародного валютного фонду. Зустріч відбулася у рамках візиту в Україну з питань управління державними фінансами місії Фіскального Департаменту МВФ.

  Як зазначив керівник технічної місії МВФ Брайян Олден, сьогодні дуже цікаво вивчити роль Фонду державного майна в системі управління державними фінансами з урахуванням амбіційної програми приватизації, яку Україна збирається реалізувати.

  Як повідомив на зустрічі заступник Голови ФДМУ Ігор Миронюк, 17 липня Урядом затверджено перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2014 році, і Фонд державного майна відразу ж після надходження рішення з Кабінету Міністрів розпочне підготовку цих об’єктів до приватизації.

  «Це великий перелік, є низка знакових підприємств, наприклад, енергетичної галузі», – сказав Ігор Миронюк.

  За його словами, одночасно триває робота над внесенням змін у закон про перелік об’єктів, що не підлягають приватизації.

  «Фонд бере активну участь у цій роботі. Зменшення кількості заборонених до приватизації об’єктів розширить базу приватизації, – зазначив він. - Більшість українських підприємств, насамперед, енергетичних, потребує великих інвестицій у модернізацію, і якщо приватизація не відбудеться, то наслідки будуть дуже негативні. Тому однією з умов приватизації є внесення інвестицій у модернізацію».

  Нагадаємо, 8 липня 2014 року у Фонді державного майна України відбулася зустріч керівних працівників Фонду з представниками економічної місії Японського агентства міжнародної співпраці. Зустріч відбулася на пропозицію агентства з метою проведення оцінки та моніторингу макроекономічних тенденцій в Україні. Одним з питань, яке цікавило агентство, є аналіз приватизаційних процесів у нашій країні.