• In English
 • МВС: У Слов'янську вже розпочався ремонт у зруйнованих будинках
  опубліковано 17 липня 2014 року о 12:52

  Радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк під час брифінгу у МВС України повідомив, що у Слов’янську вже розпочався ремонт у зруйнованих будинках.

  «У Слов’янську на цю годину запущені усі транспортні маршрути, 8 з 14 мікрорайонів мають постійно світло, в 3 є вода, в інших йде наповнення систем. 4-5 днів - і водопостачання буде цілком поновлено. Запрацювало 154 з 2127 ліфтів, це дуже серйозний показник до речі, тому що там була дуже серйозна проблема із їх запуском», - зазначив радник міністра.

  За словами Зоряна Шкіряка, у звільнених містах продовжується розмінування. Тільки по Слов’янську вилучено більше 3 тисяч одиниць вибухонебезпечних предметів. Продовжується розбір завалів зруйнованих будинків, в деяких з них розпочато ремонт. Триває програма щодо відновлення життєдіяльності у звільнених містах.

  Також радник Міністра зауважив, що за дорученням Президента України у МВС створено додаткові підрозділи працівників карного розшуку, які працюють у звільнених містах з метою виявлення терористів і диверсантів.