• In English
 • Місцеві бюджети Черкащини отримали більше 1 млрд. грн. платежів
  опубліковано 16 липня 2014 року о 12:14

  З початку року платники Черкаської області сплатили до місцевих бюджетів 1095,6 млн. грн. податків і зборів.

  Головним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. За січень-липень 2014 року фактично надійшло 752,8 млн. грн. цього податку, що становить 69 % у загальних надходженнях.

  Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих бюджетів є плата за землю, якої надійшло 182,3 млн. грн. Окрім того, надійшло майже 100 млн. грн. єдиного податку. Цьогоріч підприємці – спрощенці перерахували до бюджетів громад на 13,6 млн. грн. більше, ніж у січні-липні минулого року.

  «Платежі стабільно надходять до бюджету. Більш того, за останніх два з половиною місяці в нашій області значно виріс і є доволі високим рівень добровільної сплати податків. А це означає стабільну роботу лікарень, навчальних закладів, своєчасну виплату пенсій, стипендій, заробітних плат для працівників бюджетних організацій, соціальний добробут громадян», – зазначив в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць.

  Також з початку року підприємства регіону перерахували 1888 млн. грн. єдиного соціального внеску, зокрема в липні – 111,3 млн. грн. Варто відзначити, що за перше півріччя сума внеску зросла, порівняно з І півріччя минулого року на 12,5 млн. грн.

  Володимир Коломієць подякував платникам Черкаської області, які працюють, створюють робочі місця, добровільно і сумлінно сплачують податки і є справжніми патріотами нашого краю, нашої держави. Водночас він наголосив, що задача головного управління – підтримати платника, розвивати його, навчати і забезпечити якісними послугами. «Ми – не жорсткий контролер, а уважний партнер», – сказав він.

  Нагадаємо, що за ініціативою Володимира Коломійця в області започатковано на період нестабільного соціально-економічного стану проведення широкомасштабних роз’яснювальних семінарських заходів для платників виключно на безоплатній основі. Так, 15 липня такий семінар проводили керівники профільних підрозділів головного управління Міндоходів в області для платників Черкас та Черкаського району.

  Також на Черкащині активізовано роботу обласного сервісу «Швидка допомога для громадян та бізнесу». Віднедавна виїзди проводить і спеціальна бригада у складі керівників підрозділів та практиків Головного управління. Підприємцям та громадянам пропонується «замовляти» виїзди бригади обласних фахівців за номером телефону гарячої лінії ГУ Міндоходів в області (0472)33-91-34.