• In English
 • Платників Донецька тимчасово обслуговуватимуть у Маріуполі
  опубліковано 10 липня 2014 року о 17:44

  У зв’язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, платників податків з м. Донецька  тимчасово обслуговуватимуть у Маріупольській ОДПІ, а платників з м. Луганська  та Луганської області – в ДПІ  у Жовтневому районі м. Луганська.

  Відповідним наказом Міндоходів також встановлено простій у роботі окремих територіальних органів (перелік розміщений на веб-порталі відомства http://minrd.gov.ua/data/files/22462.pdf).

  «Таких заходів вимагає необхідність збереження життя та здоров’я наших працівників. Я впевнений, що при зміні місця обслуговування платники податків не зазнають жодних незручностей і рівень сервісу для них не погіршиться»,  - наголосив Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус.

  Місця обслуговування платників податків змінено на період з 8 липня 2014 року до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю і здоров’ю працівників органів Міндоходів.

  На цей період працівникам територіальних органів, у яких встановлено простій, дозволено не перебувати за основним місцем роботи та збережено у межах кошторису середній заробіток. Вони залучатимуться до роботи виключно у разі крайньої необхідності та за умови гарантування безпечних умов роботи.

  У той же час, керівництво таких територіальних органів Міндоходів зобов’язано вжити усіх можливих заходів для збереження державного майна, що перебуває в їх управлінні.

  Раніше Державна фіскальна служба повідомила платників у Донецькій та Луганській областях про можливість відстрочити подання податкових декларацій та сплату податків або списати безнадійний податковий борг у зв’язку з форс-мажором, який виник у зв’язку з діями терористів у цих областях. Для цього платникам необхідно подати відповідну заяву у свою ДПІ.