• In English
 • В Україні триває гармонізація системи державних закупівель зі стандартами ЄС
  опубліковано 10 липня 2014 року о 16:59

  Експерти Проекту технічної допомогиГармонізація системи державних закупівель України зі стандартами ЄСпрацюють над  подальшим удосконаленням та гармонізацією системи державних закупівель зі стандартами Європейського Cоюзу.

  Так, відбулось засідання наглядового комітету  Проекту під головуванням заступника директора департаменту державних закупівель та державного замовлення Мінекономрозвитку України Лілії Дудник.

  Вона зазначила що, важливим результатом діяльності цього проекту є удосконалення законодавчої бази системи державних закупівель та її наближення до положень Директив ЄС.

  «Поряд з цим, підписання Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС ставить перед Міністерством завдання, реалізація яких, на нашу думку, здійснюватиметься максимально ефективно за умови всебічної фахової та технічної підтримки з боку Європейського Союзу», - розповіла Лілія Дудник.

  У ході засідання було визначено основні здобутки, а саме: надання експертами допомоги в частині розробки проектів Законів України “Про здійснення державних закупівель” та “Про державну допомогу”, які нещодавно набули чинності.

  Разом з тим, підготовлено нормативні пропозиції щодо вдосконалення успішно апробованого в Європейському Cоюзі механізму рамкових угод та розроблено методичні матеріали замовникам щодо легшого його застосування.