• In English
 • За 5 діб до Житомирщини приїхали 174 переселенці
  опубліковано 10 липня 2014 року о 16:05

  За 5 діб до Житомирщини приїхало 174 переселенці. Про це повідомила заступник голови – керівник апарату Житомирської облдержадміністрації Ірина Супрун під час засідання регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області.

  На сьогодні в області прийнято та розміщено 1176 осіб, з яких 832 з Донецької та Луганської областей, 344 – з АР Крим. З них 368 осіб проживає в готелях, санаторіях (10 чол. в готелі «Житомир», 173 чол. в санаторії «Тетерів», 185 чол. в дитячому таборі «Віра. Надія. Любов»), решта 808 осіб розмістилися у родичів та близьких. Харчування громадян у місцях масового поселення організоване волонтерськими та громадськими організаціями. Проводиться постійна робота з меценатами, спонсорами, підприємцями, громадами з надання необхідної допомоги.

  Ірина Супрун звернула увагу членів Штабу на те, що необхідно посилити роботу у питаннях ідентифікації осіб, що прибувають. Адже багато таких людей приїжджають без жодних документів, а це в свою чергу ускладнює надання будь-яких видів послуг.

  Директор департаменту охорони здоров’я Олександр Торбас повідомив, що за медичною допомогою в області звернулося 180 переселенців. А також наголосив на тому, що для зручності діагностичні послуги цій категорії населення надаватимуться в Житомирському обласному діагностичному центрі, а за потреби – лікувальні в обласній клінічній лікарні ім. О. Гербачевського. Адже ці медзаклади знаходяться поблизу облдержадміністрації.