• In English
 • Черкащани зібрали 40 тонн продуктів жителям сходу
  опубліковано 09 липня 2014 року о 10:57

  Із Черкас до звільнених від терористів міст Донеччини і Луганщини відбули чотири вантажівки з гуманітарною допомогою, загальною вагою 40 тонн. Тонни овочів, борошна, круп, а ще консерви, питну воду, солодощі, засоби гігієни й інші життєво необхідні речі черкащани зібрали фактично за добу.

  Провізію для українців на Донбасі налагодили силами місцевих підприємців та пересічних черкащан із понад десяти районів області. Серед них – Чорнобаївський, Канівський, Шполянський, Драбівський, Городищенський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський, Кам’янський, Тальнівський та Черкаський райони.

  «Ми зібрали найбільш необхідні, на нашу думку, речі, те, що має бути на столах у наших співвітчизників, – зауважив Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко. – Це і картопля, хліб, м’ясо, молочні продукти й ковбасні вироби, засоби гігієни, ліки. А ще ми врахували потреби маленьких жителів сходу, тому тут наявні ще й іграшки, альбоми та олівці для дітей.

  Очільник області переконує, що подібний вантаж із продовольством на схід відправляють уже не вперше й не востаннє. Досі допомагали військовим і правоохоронцям, – тим, хто брав участь у антитерористичній операції.

  «Ми й у подальшому надаватимемо таку допомогу, – зауважив він. – Насправді черкащани достатньо організовані в цьому плані, швидко відгукуються й є прикладом для багатьох інших українців.

  Фури з гуманітарною допомогою вирушили в супроводі понад десяти чоловік із числа міліціонерів, бійців служби порятунку, представників облдержадміністрації та громадських організацій.